mdmx (mdmx) wrote,
mdmx
mdmx

мда, блять, опять

Обурення відносно арешту Корбана зашкалює. Всюди!
І в мережі і в розмовах.
Причина проста.
На відміну від попередніх арештів "воїнів" Ляшківців і деяких маргінальних свободівців, в цьому випадку ВСІ ВСЕ прекрасно розуміють.
Розуміють, що якби ця бригада комерсів імені Корбана не лягла своїми кістками і своїми баксами півтора роки тому на дорозі сепаратистів, то була б у нас ДНР аж по Черкаси!!!
І да...
Поки хтось ділив посади і перекроював старі схеми під себе одразу після Революції Гідності, ці реально вели бій за Дніпро і Запоріжжя. Ексцентрично, реактивно, саджаючи сєпарів у підвали, нехтуючи законами, і такі да, діяли не в правовому полі. Але, може відкрию комусь секрет, Революція Гідності також була не в правовому полі. І, при бажанні, посадити можна і мене завтра.
Наприклад за підбурення зі сцени до повалення влади. І свідки є, і факт, і стаття знайдеться. Термін давності ще не вийшов.
І ще один секрет...
90 відсотків амуніції, нічників, тепликів, касок, зброї, автомобілів, затягнуто волонтерами і фондами по-чорному, через дірки, без паперів, тупо за НАЛ!
При цьому з неймовірною вдячністю всім тим, хто робив це можливим.
Бо на придбання виробів подвійного призначення стояли і стоять на таможні офіційні заборони. Всім - зась, тільки для МО!! А нагадати вам що з себе представляло, та і наразі представляє МО???
Тому навряд-чи "Фонд Оборони Країни" зможе надати чеки на більшість використаних коштів. Ловите суть? От вам і 40 мільйонів, що ніби-то вкрадені.
Цинізм тих, хто ліпить цю заказуху зашкалює!!!
І ще... Я не з тих хто кричить зрада, критикує президента на кожному кроці. Я спостерігаю, роблю висновки і постійно намагаюся знайти пояснення вчинкам і крокам. Але...
У всіх хитрозроблених диванних аналітиків, раціоналістів, помірних адептів солодкого хочу запитати.
Те, що сталося це, мабуть, та чергова ‪#‎перемога‬ про яку ви всі постійно кричите? Коли півкраїни занепокоєно завмерла, схрестивши пальці за спиною з однією лише думкою: "тільки не діставайте зброю"? Чи справжній пі...ц, ой, #перемога ще попереду?
Вона прийде разом з Вілкулом у Дніпропетровськ, чи одразу із Захарченко?
І на останок. Дуже хочу щоб там наверху домовилися. Дуже. Ігор і Петро.
Бо третього кривавого майдану я не витримаю. І з чистою совістю зберу сім'ю, речі і в"ї....
Туди, куди давно відкрита десятирічна віза.
Бо України вже не буде.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments